Svatební omalovánky (pdf) k tisku ZDARMA

Svatební omalovánky ke stažení Níže najdete SVATEBNÍ OMALOVÁNKY a doplňovačky ve formátu PDF ke stažení zcela ZDARMA. Obsahují spoustu obrázků a úkolů se svatební tematikou, jako například vybarvování svatebního dortu, spojovačku, osmisměrku, bludiště, dokreslování obrázků atd.

Starší děti, které umí číst, mohou plnit zadané úkoly, jako například vyplnit oddací list podpisy nebo spočítat děti na svatbě. Menší děti si mohou obrázky libovolně vybarvovat.

Omalovánky stačí vytisknout černobíle na A4, připravit k nim fixy nebo pastelky a děti se s nimi na svatbě spolehlivě zabaví.

Tip: podívejte se také na to, jak spolehlivě zabavit děti na svatbě!

> Stáhnout svatební omalovánky v pdf zdarma < Svatební omalovánky

DJ Radek Michelfeit VÁŠ DJ NA SVATBU
Přečtěte si, proč bych měl být váš svatební DJ
Mladá Boleslav, Praha, Nymburk, Poděbrady, Jičín, Liberec, Mělník a okolní města.

DJ na svatbu v okolí Mladé Boleslavi:Jsem váš DJ na svatbu zejména pro místa Mladá Boleslav, Benátky nad Jizerou, Luštěnice, Dobrovice, Mnichovo Hradiště, Lysá nad Labem, Bělá pod Bezdězem, Mělník, Milovice, Nymburk, Poděbrady, Český Brod, Sadská, Pečky a další okolní místa.

DJ na svatbu využijete na oblíbených svatebních místech v okolí, jako je například Zámeček Podčejk, Chefparade Statek, Brožův mlýn, Farma Ptýrov, Hotel Malý Pivovar, Hotel Galatea, Zámek Niměřice, Hospoda Na Statku - Nepřevázka, Statek Horní Bukovina, Zámek Loučeň, Zámek Lobeč, Penzion Holé Vrchy, Zámecký hotel Liblice, Statek Zápy, Statek Záryby, Zámek Vinařice, Zámek Bon Repos, Vila Čapek Branžež, Sport relax hotel Na kopečku, Starý Mlýn u Byšic a další. Samozřejmostí je objednání DJ i do vaší oblíbené restaurace nebo na vaši soukromou zahradu.

Zcela zdarma si ode mě můžete stáhnout svatební omalovánky pro děti na vaši svatbu.