Jak zabavit děti na svatbě?

Děti na svatbu neodmyslitelně patří, ale jak je zabavit, aby pro ně svatba nebyla nudná? Z vlastní zkušenosti mohu říct, že pokud jsou na svatbě zabavené a spokojené děti, jsou spokojeni i rodiče, proto dětem (narozdíl od většiny DJ) věnuji na svatbách zvláštní pozornost. Níže najdete inspiraci, jak děti na svatbě nejlépe zabavit a jak se je snažím zabavit i já. Jak zabavit děti na svatbě

Dětské písničky

Samozřejmostí je hrát písně i pro děti a to takové, které znají a které jim dovolí se na parketu trochu vyřádit. Mezi oblíbené dětské české a slovenské interprety hlavně patří:
- Štístko a Poupěnka
- Smejko a Tanculienka
- Míša Ružíčková
- Kája a Bambuláček
- Karol a Kvído
- Svěrák & Uhlíř
- Dáda Patrasová
- Šmoulové
- Maxim Turbulenc

Dětský koutek

Děti na svatbě ocení svůj koutek, který jim novomanželé připraví - stačí stoleček a na něj pár her či hraček dle věku a nějaké ty potřeby na malování. Já vozím s sebou i vlastnoručně vyrobené Svatební omalovánky a doplňovačky (spojovačky, úkoly atd. se svatební tematikou). Svatební omalovánky si můžete sami stáhnout z této stránky.

Mluvení a zpěv na mikrofon

Některé odvážnější děti si rády vyzkouší i zpěv nebo rády něco řeknou do mikrofonu. Na mém vybavení mám například i zabudovaný efekt, díky kterému každý mluvčí zní z reproduktorů jakou šmoula. A děti to samozřejmě baví.

Bublinkovač

Děti milují bublinky a je určitě dobré jiim připravit alespoň několik vlastních bublifuků. Já pro ně na svatby vozím speciální bublinkovač, který dokáže metat bublinky rychlostí až 10000 bublin za minutu, takže si děti bublinky pořádně užijí.

Laserové ukazovátko

Ano, čtete dobře. I laserové ukazovátko dokáže děti zabavit a to na dlouho. Děti se snaží na podlaze dohnat a chytit světýlko laseru. A vydrží u toho klidně hodinu. Sice jejich krásné svatební šaty dostanou od země obvykle trochu zabrat, ale rodiče, kteří mají od hlídání oddech, zpravidla nic nenamítají :-)

Svatební hry

Děti se mohou zapojit i do spousty svatebních her, například do Roku s novomanželi, svatební tomboly, obíhání okolo židlí nebo různých tanečních soutěží. Více o svatebních hrách najdete zde.

Placená zábava pro děti na svatbě

Skákací hrad

Ze zkušeností mohu potvrdit, že skákací hrad děti na svatbě opravdu využívají - často do něj hned po hostině zalezou a jsou schopny vylézt až po setmění. Ve skákacím hradu však nedoporučuji děti nechat jen tak, rozhodně by u nich měl být neustále nějaký dospělý dozor (ideálně najmout někoho mimo svatebčany a nebo předem dohodnout střídání z řad rodičů).

Malování na obličej

Malování na obličej je čím dál populárnější i na svatbách. Cenově to není nijak náročné, na pár hodin seženete toto malování i do dvou tisíc korun a děti pak mají ze satby zajímavé fotky.

DJ Radek Michelfeit VÁŠ DJ NA SVATBU
Přečtěte si, proč bych měl být váš svatební DJ
Mladá Boleslav, Praha, Nymburk, Poděbrady, Jičín, Liberec, Mělník a okolní města.

DJ na svatbu v okolí Mladé Boleslavi:Jsem váš DJ na svatbu zejména pro místa Mladá Boleslav, Benátky nad Jizerou, Luštěnice, Dobrovice, Mnichovo Hradiště, Lysá nad Labem, Bělá pod Bezdězem, Mělník, Milovice, Nymburk, Poděbrady, Český Brod, Sadská, Pečky a další okolní místa.

DJ na svatbu využijete na oblíbených svatebních místech v okolí, jako je například Zámeček Podčejk, Chefparade Statek, Brožův mlýn, Farma Ptýrov, Hotel Malý Pivovar, Hotel Galatea, Zámek Niměřice, Hospoda Na Statku - Nepřevázka, Statek Horní Bukovina, Zámek Loučeň, Zámek Lobeč, Penzion Holé Vrchy, Zámecký hotel Liblice, Statek Zápy, Statek Záryby, Zámek Vinařice, Zámek Bon Repos, Vila Čapek Branžež, Sport relax hotel Na kopečku, Starý Mlýn u Byšic a další. Samozřejmostí je objednání DJ i do vaší oblíbené restaurace nebo na vaši soukromou zahradu.

Zcela zdarma si ode mě můžete stáhnout svatební omalovánky pro děti na vaši svatbu.