Svatební harmonogram a DJ

Každá svatba je individuální a vždy ji uzpůsobuji vaším potřebám a přáním. Zde však pro vaši představu uvádím takový vzorový harmonogram, který se na svatbách obvykle objevuje a který dle mých zkušeností s menšími či většími úpravami funguje nejlépe.

Čas Co se děje Funkce DJ
12:00 -12:30 Obřad Ozvučení obřadu, pokud je svatba v místě produkce. Osvědčilo se mi pouštět podkladovou hudbu ještě před samotným obřadem, kdy se usazují hosté, pro navození hezké svatební atmosféry. Následuje hudba pro příchod ženicha a nevěsty, dále mám připravené písně pro první polibek, výměnu prstýnků, gratulace i cestu novomanželů špalírem (můžete samozřejmě vybrat vlastní).
13:30 - 14:30 Hostina Zde je prostor pro romantické podkladové písně, které podpoří atmosféru svatební hostiny, překlenou tichá místa a také skryjí rušivé zvuky, jako cinkání příborů či neposedné děti. V případě proslovu některého z hostů mám připraven bezdrátový mikrofon a podkresovou hudbu, při které si (nejen babičky) mohou krásně poplakat.
14:30 - 15:30 Odpolední mix I. Svatebčané mají obvykle první příležitost si trochu oddechnout od "organizovaného" programu, popovídat si či se seznámit. K tomu mám připraven odpolední mix hitů od 60. let až po současnost, a to různých hudebních žánrů, aby si každý host přišel na své (namátkou Queen, Abba, Kabát, Chinaski, Adele, Imagine Dragons...).
15:30 - 16:00 Dětský rej Děti se obvykle začínají nudit a tak je prostor pro jejich písně. Ať jsou děti z jakékoliv části republiky, vždy je spojí písně jako třeba Hlava, ramena, kolena palce, Kulička, Mašinka, Baby shark apod. Po chvíli se děti osmělí a začnou si chodit samy pro písně na přání jen pro ně, při kterých se spolehlivě vyřádí. Snažím se děti zabavit i dalšími osvědčenými metodami.
16:00 - 17:30 Odpolední mix II. Viz odpolední mix I. V této části se obvykle krájí svatební dort, který si zaslouží speciální hudbu.
17:30 První tanec a tance s rodinou Hudbu na první tanec si vždy volí nevěsta se ženichem dle svého přání (poslední dobou vede Ed Sheeran...). Můžete se také podívat na moje tipy, jakou zvolit píseň na první tanec. Následují písně pro tance s rodinou a pro všechny, kteří chtějí vyzvat nevěstu k tanci. Pro rodiče a prarodiče jsou obvykle skvělou volbou české písně (Pavel Novák, Michal Tučný, Michal David...).
18:30 Svatební hra I. Když přijde čas na svatební hry, jako první obvykle volím Svatební kvíz pro novomanžele (rychlá příprava a spolehlivé pobavení hostů). Často si hry připraví i svědkové či jiní hosté, kterým pomohu s organizací, ozvučením na mikrofon a podkladovou hudbou.
19:00 -21:00 Večerní mix Začíná se rozjíždět taneční zábava. Nejoblíbenější a nejžádanější variantou je oldies párty, tj. nejoblíbenější hity 80. a 90. let. Hosté si také často chodí pro písně na přání. Pokud je to na místě možné a vhodné, doplním to světelnou technikou (LED + laser).
21:00 Svatební hra II. Další hry by již měly zabavit a zapojit co nejvíce hostů. Pokud to novomanželé nechají na mně, volím spíše neotřelé hry místo těch stokrát ohraných - z vlastní produkce například Filmový kvíz, kdy dva týmy (tým nevěsty a tým ženicha) soutěží v hádání názvu filmů podle filmových hlášek a melodií. Oblíbená je také taneční soutěž s balónky, které párům nesmí spadnout, jinak vypadávají ze hry. Není problém uspořádat i tradiční svatební hry jako např. svatební kočár.
21:30 - 00:00 Noční mix Taneční párty je již v plném proudu. Pokračuje se největšími hity a písněmi na přání. Speciální sekcí jsou například ploužáky, které spolu s červenými párty světly připraví skvělou atmosféru pro všechny zamilované páry. Konec hudební produkce vždy závisí na aktuální náladě a lze ji samozřejmě na místě prodloužit, dokud je zájem tančit dál.

Neváhejte a zašlete poptávku svatebního DJ včas, abyste měli jistotu rezervace právě pro váš Den D.

DJ Radek Michelfeit VÁŠ DJ NA SVATBU
Přečtěte si, proč bych měl být váš svatební DJ
Mladá Boleslav, Praha, Nymburk, Poděbrady, Jičín, Liberec, Mělník a okolní města.

DJ na svatbu v okolí Mladé Boleslavi:Jsem váš DJ na svatbu zejména pro místa Mladá Boleslav, Benátky nad Jizerou, Luštěnice, Dobrovice, Mnichovo Hradiště, Lysá nad Labem, Bělá pod Bezdězem, Mělník, Milovice, Nymburk, Poděbrady, Český Brod, Sadská, Pečky a další okolní místa.

DJ na svatbu využijete na oblíbených svatebních místech v okolí, jako je například Zámeček Podčejk, Chefparade Statek, Brožův mlýn, Farma Ptýrov, Hotel Malý Pivovar, Hotel Galatea, Zámek Niměřice, Hospoda Na Statku - Nepřevázka, Statek Horní Bukovina, Zámek Loučeň, Zámek Lobeč, Penzion Holé Vrchy, Zámecký hotel Liblice, Statek Zápy, Statek Záryby, Zámek Vinařice, Zámek Bon Repos, Vila Čapek Branžež, Sport relax hotel Na kopečku, Starý Mlýn u Byšic a další. Samozřejmostí je objednání DJ i do vaší oblíbené restaurace nebo na vaši soukromou zahradu.

Zcela zdarma si ode mě můžete stáhnout svatební omalovánky pro děti na vaši svatbu.