DJ na oslavu

Pokud hledáte DJ na oslavu v okrese Mladá Boleslav nebo v okruhu cca 40 minut od ní, jste na správném místě. Zejména kulaté narozeniny jsou významnou událostí v životě každého člověka, stejně jako například svatba, zaslouží si proto i pořádnou oslavu. A co by to bylo za párty bez pořádné hudby?

Kromě svateb nabízím i své služby DJ na oslavu narozenin pro všechny věkové kategorie. Ať už půjde o oslavu pro děti, dospělé nebo pro seniory, jsem připraven postarat se o kompletní hudební stránku vaší oslavy, včetně instalace kvalitního ozvučení a techniky, bezdrátových mikrofonů a podobně.

Cena DJ na oslavu

Cena DJ na oslavu je individuální a závisí zejména na požadované délce produkce a místě oslavy. Obecně se cena DJ pohybuje okolo 1000 Kč/hodinu, v čemž je již zahrnuta kompletní technika, její instalace a odinstalace, doprava v okolí, hudba (včetně té na přání) atd. Každý DJ má také stanovenu minimální délku produkce. U mě je to velmi individuální dle místa konání.

V případě, že hledáte DJ na oslavu narozenin, neváhejte mi napsat poptávku s podrobnostmi na info@djnasvatbe.cz, rád vám zašlu konkrétné cenovou nabídku.

DJ na svatbu v okolí Mladé Boleslavi:Jsem váš DJ na svatbu zejména pro místa Mladá Boleslav, Benátky nad Jizerou, Luštěnice, Dobrovice, Mnichovo Hradiště, Lysá nad Labem, Bělá pod Bezdězem, Mělník, Milovice, Nymburk, Poděbrady, Český Brod, Sadská, Pečky a další okolní místa.

DJ na svatbu využijete na oblíbených svatebních místech v okolí, jako je například Zámeček Podčejk, Chefparade Statek, Brožův mlýn, Farma Ptýrov, Hotel Malý Pivovar, Hotel Galatea, Zámek Niměřice, Hospoda Na Statku - Nepřevázka, Statek Horní Bukovina, Zámek Loučeň, Zámek Lobeč, Penzion Holé Vrchy, Zámecký hotel Liblice, Statek Zápy, Statek Záryby, Zámek Vinařice, Zámek Bon Repos, Vila Čapek Branžež, Sport relax hotel Na kopečku, Starý Mlýn u Byšic a další. Samozřejmostí je objednání DJ i do vaší oblíbené restaurace nebo na vaši soukromou zahradu.

Zcela zdarma si ode mě můžete stáhnout svatební omalovánky pro děti na vaši svatbu.